На Місяці планують збудувати залізницю, її концепт вже в розробці

Будівництво
залізниці на Місяці

Агентство DARPA, яке є частиною Агентства передових оборонних дослідницьких проєктів США, підтримує розробку концепції “місячної залізниці” компанією Northrop Grumman. Про це повідомляє Northrop Grumman.

Запропонована мережа місячних залізниць могла б призначатися для перевезення людей, вантажів та ресурсів поверхнею Місяця та сприяти розвитку космічної економіки. Компанія Northrop Grumman була обрана серед 14 компаній для участі в 10-річному дослідженні можливостей місячної архітектури DARPA.

Американські вчені винайшли абсолютно новий високоефективний матеріал для сонячних батарей

Програма LunA-10 має на меті прискорити ключові технології, котрі можуть бути використані в урядовій і комерційній космічній галузі, а також стимулювати економічну активність на Місяці.

Дослідження компанії Northrop Grumman включатиме визначення необхідних ресурсів та інтерфейсів для побудови місячної залізничної мережі, а також визначення ризиків і прототипів, демонстрацій та аналізу концептуального дизайну та архітектури системи місячної залізниці, що повністю функціонує.

Однак, фінансові деталі щодо проєкту не були надані. Орієнтовна сума фінансування, надана DARPA, становить щонайбільше $1 000 000. Компанії, відібрані для участі у програмі LunA-10, будуть співпрацювати на весняній зустрічі у рамках консорціуму Lunar Surface Innovation Consortium і нададуть остаточні звіти, які будуть опубліковані в червні.


Цікаво про будівництво:
 Відкриття тренінг-центру Ruukki: шлях до партнерського розвитку


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal


Фото: Unsplash

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *