Польський держбанк надаватиме гарантії за кредитами для інвестпроєктів в Україні

Видача гарантій за кредитами для
інвестиційних проєктів в Україні

Польський державний банк розвитку Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) надаватиме гарантії за кредитами для інвестиційних проєктів в Україні в межах програми Євросоюзу Ukraine Falicity з третього кварталу 2024 року. Про це повідомляє агентство Інтерфакс-Україна з посиланням на заяву голови правління Польського агентства інвестицій та торгівлі (PAIH) Анджея Диха.

“Реалізація інвестиційної частини Ukraine Facility розпочнеться у третьому кварталі 2024 року, кошти будуть передані до авторизованих державних установ у країнах-членах ЄС. У Польщі такою установою є банк BGK”, – цитує агентство Диха.

Санду заявила, що Молдова планує стати “стратегічним хабом” у відновленні України

Він уточнив, що зараз триває робота над змінами до законодавства, аби BGK зміг використати кошти програми Ukraine Facility для здешевлення інвестиційних кредитів.

“Ми хотіли б, щоб доступ до цих коштів мали як польські, так і українські підприємства”, – додав голова PAIH.

Італія надасть Одесі 42,5 мільйона євро на відновлення пошкоджених пам’яток архітектури

За його словами, ключовою польською установою, яка сприятиме встановленню контактів та пошуку інвестиційних проєктів в Україні, є Київське представництво PAIH.

“У серпні 2022 року Київське представництво PAIH започаткувало реєстр польського бізнесу, зацікавленого у відновленні України. Наразі свою зацікавленість у роботі в Україні висловили вже понад 3000 польських компаній”, – зазначив Дих.


Цікаво про нерухомість:
 в яку нерухомість за кордоном інвестують українці


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *