Представники бізнесу, об’єднань роботодавців обговорили проєкт Закону України «Про професійну освіту»

Розроблений Міністерством освіти і науки України проект Закону України «Про професійну освіту» став предметом обговорення представниками бізнесу, роботодавців та їх об’єднань.

Метою документа є  створення єдиної спроможної системи професійної освіти в Україні для самореалізації людини в умовах ринку праці, забезпечення ринків праці кваліфікованими кадрами, з урахуванням потреб та особливостей регіонів, забезпечення узгодженості правових умов формування та реалізації державної політики у сфері професійної освіти, гармонізації та уніфікації тут  правових відносин.

Також законопроєкт  дозволить розв’язати нагальні проблеми роботодавців у підготовці фахівців безпосередньо на виробництві.

До предметної розмови долучилися ряд керівників підприємств та організацій – членів Будівельної палати України, навчальних закладів будівельного профілю.

Будівельну палату  України в режимі онлайн-обговорення представляли Президент, Герой України Петро Шилюк, Перший віце-президент  Станіслав Сташевський,  окремі члени Ради палати.


Цікаво про будівництво:
 як будівельному бізнесу збільшити продажі на 30 % і заощадити 60 годин на місяць: кейси клієнтів NetHunt CRM


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *