Шведський Червоний Хрест побудує модульне містечко для ВПО на Сумщині

Модульне містечко від
Шведського Червоного Хреста

Шведський Червоний Хрест будуватиме модульне містечко для переселенців на Сумщині.

Про це повідомили у Фейсбуці Сумської ОВА.

“Серед пріоритетних ініціатив Шведського Червоного Хреста на поточний рік на Сумщині є будівництво модульного містечка для внутрішньо переміщених осіб з прикордоння, яке планують звести у Сумах. Партнери повідомили, що цьогоріч вони розраховують почати принаймні з декількох об’єктів – житлових та адмінбудівель”, – повідомив начальник Сумської ОВА Володимир Артюх.

В окупованому Мелітополі продовжать пілотний проєкт з виплатами за знищене житло

Як повідомляється, 2023 рік був досить продуктивним у плані взаємодії з представництвами Червоного Хреста та надання допомоги людям. Зокрема, фінансова підтримка постраждалому населенню Сумщини і ВПО лише через програмну діяльність обласного товариства становить 102 мільйони гривень.

За інформацією ОВА, у 2023 році була дієвою також взаємодія волонтерів Червоного Хреста із рятувальниками Сумщини та їхній внесок у посилення спроможності кризових служб регіону, оперативне гуманітарне реагування на потреби мешканців п’ятикілометрової прикордонної зони, робота мобільних медичних бригад Червоного Хреста, які надають медичну допомогу й здійснюють доставку ліків у найвіддаленіші населені пункти, підтримка медичних та соціальних закладів, допомога переселенцям.

“Ми налаштовані на подальшу співпрацю та продовження гуманітарних проєктів, започаткування нових довгострокових ініціатив. Вони також є яскравим підтвердженням тих рішень, які наразі ухвалені в Євросоюзі щодо довгострокової допомоги нашої країни. Це потужна підтримка, і з вашого боку в тому числі», – зауважив Артюх.

Україна планує впровадження нових програм для забезпечення українців житлом: що відомо

Водночас голова регіону Європи та Центральної Азії Шведського Червоного Хреста в Україні Андрей Енгстранд-Неацу відзначив тісну взаємодію та координацію на місцях для організації допомоги людям і наголосив на необхідності продовження цих зв’язків та розширення співпраці.


Цікаво про будівництво:
 Rauta пропонує нову послугу – виконання функцій служби замовника у будівництві


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *