США передали Україні 14 екскаваторів-навантажувачів та гусеничних екскаваторів (ФОТО, ВІДЕО)

14 екскаваторів
від США

Сполучені Штати передали 14 екскаваторів-навантажувачів та гусеничних екскаваторів місцевим адміністраціям у Херсонській, Запорізькій, Луганській, Донецькій та Харківській областях.

Посол США в Україні Бріджит Брінк передала важку техніку представникам Херсонської, Запорізької, Луганської, Донецької обласних військових адміністрацій, Херсонської, Запорізької, міськрад та військових адміністрацій у Кремінній, Рубіжному, Ізюмі.

“Передача цих 14 екскаваторів є такою важливою сьогодні. Ми знаємо, що ви можете їх використати для розчистки завалів, відбудови інфраструктури та для допомоги своїм сімʼям та спільнотам”, – сказала посол США.

 

Брінк наголосила, що передана техніка є інвестицією в розмірі 2 млн доларів та одним із багатьох прикладів, як Америка допомагає Україні відновитися та пройти зиму.

Данія виділила 42,9 млн доларів на відбудову Миколаєва та Миколаївщини

Техніка буде негайно задіяна для ліквідації наслідків повітряних та артилерійських обстрілів шляхом розчищення завалів та допомоги прифронтовим селам і містам розпочати процеси відновлення. Вона також підтримуватиме ремонт і технічне обслуговування об’єктів інфраструктури та відновлення зруйнованих будівель.

Німеччина відправить Україні нову партію будівельного обладнання та матеріалів

Віцепрем’єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук подякувала за техніку від імені уряду та зазначила, що вона є черговою допомогою в рамках 8-річного проєкту USAID “Демократичне врядування в Східній Україні”.

Як повідомлялося, у вівторок США також передали 22 мобільні котельні в Чернігівську, Одеську, Вінницьку, Сумську та Донецьку області.


Цікаво дізнатись: 
Купити сонячні панелі дешево. ТАК, ЦЕ-МОЖЛИВО!


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *