В Україні розпочинає роботу програма «ГрінДІМ» від Фонду енергоефективності

Стартує програма
“ГрінДІМ”

В Україні з 7 травня 2024 року стартує програма “ГрінДІМ”, яка передбачає часткову компенсацію для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів на встановлення теплових насосів та сонячних панелей.

Про це повідомляє ДУ “Фонд енергоефективності”. 

“Наглядова рада Фонду енергоефективності на позачерговому засіданні, яке відбулось 04 травня 2024 року, затвердила нову програму «ГрінДІМ», спрямовану на стимулювання використання альтернативних джерел енергії. Програма буде введена в дію з 07 травня 2024 року”, – йдеться у повідомленні.

НБУ прогнозує значне і швидке підвищення тарифів на електроенергію

Учасниками програми можуть стати ОСББ та ЖБК. За програмою Фонд енергоефективності надаватиме гранти на часткове відшкодування вартості теплових насосів та сонячних електростанцій, а також на сертифікації енергетичної ефективності будинку перед поданням заявки на отримання гранту та після реалізації проєкту.

Сума гранту – 70% вартості обладнання, аудиту та сертифікації енергетичної ефективності будинку. Гранична сума грантів: 1 млн грн – на встановлення СЕС; 2 млн грн – на встановлення теплових насосів; 15 тис. грн – на сертифікацію енергоефективності.

Як повідомлялося, ДУ “Фонд енергоефективності” восени може відновити прийом заявок за пакетом Б (“Комплексний”) у програмі підтримки енергоефективності багатоквартирних будинків “Енергодім”.


Цікаво про будівництво:
 як освітлення може трансформувати ваш будинок та настрій: чи є ідеальне рішення?


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *