У Чернiвецькiй областi ще є житло для ВПО

У Чернiвецькiй областi ще є житло для ВПО

У Чернiвецькiй областi нарахували бiльше 100 будiвель комунальної власностi та незавершеного будiвництва, якi можна переобладнати пiд житло для внутрiшньо перемiщених осiб. Про це повiдомили у прес-службi Чернiвецької ОВА.

“Станом на квiтень сформовано перелiк будiвель комунальної власностi, якi можуть бути переобладнанi для довгострокового розмiщення внутрiшньо перемiщених осiб у Чернiвецькiй областi, а також об’єкти незавершеного будiвництва, якi можуть бути використанi для зазначених цiлей, що нараховує 104 будiвлi загальною площею 792,2 тис. кв. м”, – йдеться у повiдомленнi.
Також в обласнiй адмiнiстрацiї зазначили, що протягом 2022-2023 рр. за кошти мiжнародних органiзацiй вiдремонтували 48 будiвель загальною площею 80,5 тис. кв. м, з них 30 будiвель включили до перелiку мiсць тимчасового проживання (МТП) областi, в яких мешкає 1474 ВПО та вiльнi 280 лiжкомiсць, повiдомляє Property Times.
Станом на квiтень усього в областi сформовано 73 мiсця тимчасового проживання, в яких мешкають 2746 ВПО та вiльними залишаються 543 лiжкомiсця.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, водночас протягом 2022-2023 рр. за кошти обласного та мiсцевих бюджетiв на загальну суму 30,7 млн. грн. завершили ремонтнi роботи шести будiвель, визначених для розмiщення внутрiшньо перемiщених осiб. У цих будiвлях створили 440 мiсць для довготривалого проживання ВПО.
Крiм того, в системi соцiального захисту населення Чернiвецької областi з метою надання соцiальних послуг функцiонує 5 психоневрологiчних будинкiв-iнтернатiв, дитячий будинок-iнтернат та герiатричний пансiонат, в яких проживають 458 внутрiшньо перемiщених осiб, з яких 256 осiб похилого вiку та особи з iнвалiднiстю, якi евакуйованi до областi iз одинадцятьох установ, розташованих у зонi активних бойових дiй.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *