У Львовi очистили 18 км каналiзацiйних щитових колекторiв

У Львовi очистили 18 км каналiзацiйних щитових колекторiв

Одним iз основних акцентiв у своїй роботi цьогорiч ремонтнi служби “Львiвводоканалу” зробили на промивку та очистку щитових колекторiв, що транспортують стоки до каналiзацiйних насосних станцiй. За 4 мiсяцi вже вдалося очистити 18 км колекторiв. Серед “знайденого” у колекторах – намул, побутове смiття, гiлки дерев тощо.

Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, зазвичай колектори знаходяться на глибинi i робота з їх очищення займає досить часу i зусиль. Однак, це дозволяє вiдновити пропускну здатнiсть колектора та зробити його прохiдними. А це дуже важливо для стабiльної роботи системи водовiдведення.
“Так, цього року на вул. Богданiвськiй-Гайдучка було очищено 277 м колектора, звiдки вiдкачали та забрали 106 куб. м намулу. А з початку травня тривають масштабнi роботи з очистки iншого щитового колектора на вул. Липинського-Чорновола. Тут використовують комбiнований метод роботи: змивання намулу з труби у колодязь вiдбувається з допомогою каналопромивного автомобiля. А далi через колодязь працiвники вручну дiстають намул та побутове смiття, пiднiмають його з допомогою крана та вивозять вантажним автомобiлем. Загалом планується очистити майже 1 км труб. Однак, враховуючи, що частину роботи нашi фахiвцi виконують вручну, то цей процес займе ще кiлька тижнiв”, – розповiдають у ЛМКП “Львiвводоканал”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *