У Львовi побудують багатоповерхове житло

У Львовi побудують багатоповерхове житло

На вул. Угорськiй, 26, у Львовi хочуть звести багатоповерховий житловий будинок. Вiн буде в межах 12 поверхiв, але терасований об’єм, на якому поверхи скорочуються, буде до 20 поверхiв. Про це повiдомив Антон Коломєйцев, головний архiтектор Львова, пiд час засiдання виконавчого комiтету Львiвської мiської ради. Члени виконкому органiзують виїздне засiдання, щоб зрозумiти усi деталi майбутнього об’єкта.

До департаменту архiтектури та просторового розвитку Львiвської мiської ради надiйшла заява на нове будiвництво багатофункцiйної будiвлi з вбудовано-прибудованими примiщеннями громадського призначення, житловим будiвництвом на верхнiх поверхах та пiдземною автостоянкою на вул. Угорськiй, 26.
“Йдеться про формування в Сихiвському районi будiвлi вищої поверховостi. Це рiшення розглядалося в межах мiстобудiвної ради мiста, аргументовано архiтекторами, як локальний акцент, тому що в цьому мiсцi є перетин рухiв громадського транспорту, вiдповiднi зупинки, по сутi такий транспортний хаб. В цьому мiсцi акцентована локацiя будiвлею дещо вищої поверховостi за сусiдню, хоча навпроти є так само високий офiсний центр та житловi будинки”, – розповiв Антон Коломєйцев.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, будинок основною масою буде розмiщений в межах 10-12 поверхiв, але терасований об’єм, на якому поверхи скорочуються, буде до 20 поверхiв. Першi два поверхи матимуть громадську та комерцiйну функцiю, а на наступних поверхах будуть житловi квартири.
Тут заплановано 87 квартир, 78 паркомiсць в пiдземному паркiнгу та 10 паркомiсць у межах дiлянки. Також передбаченi вiдкритi простори поруч з будiвлею для рiзних функцiй. Укриття зможе вмiстити 400 осiб.
“Ми отримали гарантiйний лист щодо розмiщення дитячого дошкiльного закладу в межах об’єкту. Також пiдприємцi готовi профiнансувати розвиток мiської iнфраструктури в розмiрi, який дiяв вiдповiдно до iнвестицiйних зобов’язань до 2020 р.”, – додав Антон Коломєйцев.
“Тут важливо звернути увагу на безпековi моменти та їх опрацювати. Тому я пропоную зробити виїзне засiдання членiв виконавчого комiтету, аби впевнитися щодо розумiння всiх процесiв”, – зазначив Андрiй Москаленко.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *