У приватному секторi Львова збудують новий ЖК

У приватному секторi Львова збудують новий ЖК

На засiданнi виконавчого комiтету Львiвської мiської ради представили мiстобудiвнi умови та обмеження, якi видав головний архiтектор Львова.

Згiдно з ними, замiсть теперiшнiх будiвель на вул. Зеленiй, 407, у Львовi, поблизу залiзничної станцiї “Сихiв”, планується звести багатоквартирний житловий комплекс з вбудованими примiщеннями громадського призначення та пiдземним паркiнгом, повiдомляє Property Times.
“Це формування певного житлового комплексу з соцiальною та комерцiйною iнфраструктурою, який був передбачений детальним планом територiї. У детальному планi вся забудова мала 10 поверхiв, проте у цьому випадку залишились двi кутовi будiвлi у 10 поверхiв, а решта комплексу матиме 7 поверхiв” – наголосив головний архiтектор мiста Антон Коломєйцев.
За його словами, у житловому комплексi буде дворiвневий пiдземний паркiнг на 309 мiсць, кiлькiсть паркомiсць буде бiльше, нiж квартир, – 281. Також тут передбачено дитячий садочок на 4 групи, який займатиме два поверхи (кожен поверх розрахований на двi групи).
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, вiн додав, що забудовники готовi профiнансувати роботи для покращення iнфраструктури району.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *