Американськi iнвестори побудують доступне житло у Львiвськiй областi

Американськi iнвестори побудують доступне житло у Львiвськiй областi

Американська iнвестицiйна компанiя Chicago Atlantic Trident розгляне можливiсть iнвестувати у будiвництво доступного житла та промисловiсть на Львiвщинi. Про це повiдомив голова ОВА Максим Козицький.

“Домовилися про це пiд час зустрiчi з президентом компанiї Константiносом Накiсом та партнером Chicago Atlantic Trident Дмитрiєм Лампертом”, – розповiв голова ОВА.
Американцi, за словами Козицького, наголосили, що зацiкавленi у пiдтримцi вiдбудови України, повiдомляє Liga.
“Ми тут, щоб пiдтримати вiдбудову України. Маємо п’ять приватних фондiв, два з яких публiчно котуються на Nasdaq. За останнi п’ять рокiв ми iнвестували понад $2,5 млрд.”, – цитує Дмитрiя Ламперта пресслужба Львiвської ОВА.
Щоб вирiшити проблему житла, вони зiбрали потужну команду, до якої входять зокрема колишнiй президент Свiтового банку Девiд Малпасс, виконавчий директор UkraineInvest Сергiй Цiвкач, колишнiй вiце-президент Мiжнародної фiнансової корпорацiї (IFC) та iншi фахiвцi високого рiвня.
Попит на доступне житло i справдi є, зазначив голова ОВА. Вiд початку повномасштабного вторгнення Львiвщина прийняла найбiльше число ВПО. За офiцiйними даними, понад 240 тис. осiб, за не офiцiйними – 350 тис. людей, у тому числi дiтей, вимушено покинули свої домiвки та оселились у Львiвськiй областi.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, проаналiзувавши понад 100 пропозицiй, iнвестори вiдiбрали проєкти для потенцiйних iнвестицiй цього року. Департамент економiчної полiтики Львiвської ОДА готує актуальнi пропозицiї, додав Козицький.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *