У США збудували найбільший у світі 3D-принтер. Він значно швидший і продуктивніший за більшість аналогів

Найбільший у світі
3D-принтер

Нова машина, названа «Фабрика майбутнього 1.0», здатна створювати ще потужніші об’єкти, включно з будинками з біоматеріалів, що може стати рішенням для проблеми бездомних.

Цей масивний принтер, розміщений у Центрі передових структур і композитів Університету штату Мен, являє собою нову еру досліджень у сфері 3D-друку. Він розширює можливості технології, включно з її використанням для будівництва житла на біологічній основі.

Згідно з Хабібом Дагером, директором центру, новий принтер відкриває нові горизонти досліджень, інтегруючи спільні робототехнічні операції з високопродуктивними обчисленнями і штучним інтелектом. Це робить його ключовим інструментом для створення майбутніх інноваційних проєктів.

В Англії забудовника змушують понизити висотність уже збудованого будинку на 13 міліметрів

На заході з представлення принтера були присутні представники міністерств оборони, енергетики та житлового будівництва, які висловили зацікавленість у використанні нової технології. Гайді Шью, заступник міністра оборони з досліджень і розробок, назвала принтер «маяком інновацій».

Новий принтер може друкувати об’єкти розміром до 29 м в завдовжки, 10 м завширшки і 5,5 м заввишки, споживаючи до 220 кг матеріалу на годину. Його використання для створення житла з біоматеріалів може стати відповіддю на дефіцит доступного житла і робочої сили для будівництва.

Компанії у ЄС змушені будуть доводити, що вони не шкодять екології і не порушують права людини

Цей принтер уже використовували для створення різних об’єктів, включно з човнами і структурами оборонного відомства. Його головна мета – показати, як за допомогою передових технологій можна розв’язувати сучасні проблеми, включно із забезпеченням доступного житла з мінімальним негативним впливом на навколишнє середовище.

Майбутнє 3D-друку в Університеті штату Мен обіцяє й надалі розвиватися, включно з роботою з ширшим спектром біоматеріалів і рішеннями для різних сфер життя і виробництва.


Цікаво про будівництво:
 Система збору дощової води та покрівля від Ruukki – комплексне рішення для будівництва


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *