У столиці переписали вартість оренди квартир

За останні три місяці вартість оренди квартир в Києві знизилась на понад 10%.

9319_prodam-kuplyu-kvartiru-dnepropetrovsk-825x460.jpg (39.27 Kb)

Про це свідчать дані аналітиків застосунку для пошуку оренди квартир Bird.

«Наразі найбільшим попитом користуються рідкісні квартири, наприклад, однокімнатна на Золотих воротах з білими стінами та мінімальною кількістю меблів. Також зберігся попит на квартири з хорошим ремонтом та низькою ціною», — повідомляють аналітики.

Найчастіше шукають квартири з великою вітальнею та спальнею, орендують їх переважно молоді сімʼї.

«Власне на них, через збережений попит, і найменше впала ціна за останні три місяці. 30% орендарів шукають проживання з хатніми тваринами та дітьми. А ось оголошень під цей запит на ринку майже вдвічі менше — всього 17,1%», — додали в Bird.

Медіана вартості оренди в Києві:

1-кімнатні – 13 000 грн, що на 3,7% менше ніж в серпні;
2-кімнатні – 17 000 грн, що на 10,5% менше ніж в серпні;
3-кімнатні – 28 200 грн, що на 14,5% менше ніж в серпні.

Раніше Bird вже надавав статистику щодо оренди житла в Харкові, Дніпрі та Одесі. Виявилось, що серед цих трьох міст-мільйонників в контексті оренди квартир найдорожчим є Дніпро, а найдешевшим — Харків. Ціни на квартири суттєво відрізняються в кожному з міст, а також мають тенденцію до частих змін.

Нагадаємо, за даними Dim. ria, станом на жовтень 2023 року ціна оренди однокімнатної квартири у столиці була 17 161 грн, а в області – 9 210 грн. Вартість квартири у Києві впала на 19% до вересня 2023 року. Найнижча вартість оренди однокімнатної квартири у столиці зафіксована у Деснянському районі – 8 274 грн.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *