У Вiнницькiй областi закинуту будiвлю реконструюють у житло для ВПО

У Вiнницькiй областi закинуту будiвлю реконструюють у житло для ВПО

Фонд “Житло для ВПО” розпочав роботу над новим проєктом з реконструкцiї закинутого будинку для лiтнiх людей в селищi Мiзякiвськi Хутори Стрижавської громади, Вiнницької областi.

Експерти компанiї 7CI Group вже провели всi потрiбнi обстеження будiвлi та територiї та на волонтерських засадах розробили проєкт: вже є готовi планування та вiзуалiзацiя майбутнього центру, повiдомляє Property Times.
Фонд також розпочав перший збiр на новий проєкт реконструкцiї гуртожитку на 15 сiмей та створення сучасного простору для ВПО.
Центр соцiалiзацiї для ВПО – це не просто тимчасове житло заради даху над головою, це сучасний, комфортний простiр зi смартквартирами, окремою дитячою кiмнатою для розвитку та iгор, мiсцем для роботи й дозвiлля дорослих. В цьому проєктi передбачено декiлька типiв квартир: типовi, для багатодiтної сiм’ї та iнклюзивна квартира. Загальний коридор зробили функцiональним для оптимального використання площi.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, це буде новий центр соцiалiзацiї для переселенцiв з окупованих територiй на 15 родин з повноцiнними смартквартирами та додатковими зонами спiльного користування та примiщеннями для зберiгання речей.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *