Кубракова звільнили з посади глави Мінінфраструктури

Рада звільнила
Кубракова 

Верховна Рада на засіданні 9 травня підтримала звільнення Олександра Кубракова з посади глави Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури. Про це повідомив нардеп від Голосу Ярослав Железняк.

“За” проголосували 272 парламентарі. За словами Железняка, сьогодні призначати заміну Кубракову не будуть.

Сам Кубраков стверджує у Facebook, що керівництво фракції Слуга народу й очільник уряду Денис Шмигаль із ним це рішення не обговорювали, на засідання профільного комітету його не запрошували.

“Щодо голосування за даний проєкт постанови Верховною Радою — за п’ять років спільної роботи ми пройшли великий шлях. З абсолютною більшістю — шлях в одному напрямку. Кожен приймає рішення відповідно до своїх переконань і несе за це відповідальність”, – написав він.

Постанова №11248 з’явилася на сайті парламенту. У пояснювальній записці йдеться, що звільнення Кубракова необхідне через реструктуризацію відомства.

“Існує гостра потреба в утворенні окремого міністерства, яке б займалося регіональною політикою”, – зазначено у документі.

Раніше джерела у Слузі народу та Голосі повідомили, що Мінінфраструктури хочуть розділити на два окремих відомства – Міністерство інфраструктури і Міністерство регіональної політики.

Близько 10:20 комітет Ради з питань транспорту підтримав звільнення Кубракова з займаної посади, повідомив Железняк.

 


Цікаво про будівництво:
 як освітлення може трансформувати ваш будинок та настрій: чи є ідеальне рішення?


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *