єВідновлення: Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури опублікувало відкритий Меморандум про співпрацю з девелоперами

Меморандум про
співпрацю з девелоперами

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури опублікувало відкритий Меморандум про співпрацю з девелоперами, забудовниками, представниками будівельної галузі щодо їхньої участі в другому етапі програми “єВідновлення” – компенсації за повністю зруйноване житло.

Про це заявив віцепрем’єр-міністр – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков під час першої зустрічі з представниками галузі, повідомляє пресслужба Мінвідновлення.

За словами Кубракова, ключова мета меморандуму – доброчесне та вчасне виконання зобовʼязань забудовників перед українцями, які обиратимуть для себе первинний ринок нерухомості. Меморандум оприлюднений на сайті міністерства та відкритий до підписання.

Президент підписав закон про компенсацій тим, хто за власний кошт відновив пошкоджене внаслідок війни житло

Віцепрем’єр наголосив на необхідності якнайшвидшого забезпечення житлом тих, хто постраждав внаслідок російської військової агресії, а також використанні фінансових інструментів залучення українців, зокрема через акційні пропозиції, знижки тощо.

Кубраков повідомив також, що до комісій місцевого самоврядування станом на сьогодні подано майже 5 тисяч заяв, більшість з них подали мешканці Харківської та Київської області. “Маємо майже 500 сформованих житлових сертифікатів. Наступного місяця ці сертифікати можливо буде реалізувати”, – констатував урядовець.

У Мінвідновленні наголосили, що програма компенсацій не обмежує українців у реалізації сертифіката. Учасник програми може обрати будь-який регіон України та будь-який спосіб – інвестиція у майбутній обʼєкт нерухомості, купівля на первинному чи вторинному ринку.

Для отримання пільгової іпотеки можна буде використати сертифікати за зруйноване житло

Як повідомлялося, 10 травня стартувала програма “єВідновлення”. Кожен громадянин, чиє житло було пошкоджено внаслідок збройної агресії рф, може подати заяву на отримання державної допомоги на поточний ремонт житла. Зробити це можна за допомогою порталу “Дія” або звернувшись до Центрів надання адміністративних послуг, органів соціального захисту та нотаріусів.

1 серпня розпочався другий етап реалізації державної програми “єВідновлення” – власники знищеного житла можуть подати у застосунку “Дія” заяву на отримання компенсації для придбання нової квартири чи будинку.


Цікаво про будівництво і ремонти: 
Siba Tech – інноваційна водостічна система від Ruukki


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *