Держмолодьжитло працює в межах полiтики прозоростi й нульової толерантностi до корупцiї

Держмолодьжитло працює в межах полiтики прозоростi й нульової толерантностi до корупцiї

30 жовтня уповноважений Держмолодьжитла з питань запобiгання та виявлення корупцiї Iрина Кулiковська взяла участь у Форумi антикорупцiйних уповноважених з посилення спроможностi Агентства вiдновлення через розбудову комплаєнс iнструментiв.

Обговорювалася роль уповноважених у реалiзацiї антикорупцiйної полiтики установ, що належать до сфери управлiння Мiнiстерства розвитку громад, територiй та iнфраструктури України.
Було представлено результати аналiзу стану антикорупцiйної роботи уповноважених служб i визначено подальшi завдання.
За iнiцiативи Мiнiстерства розвитку громад, територiй та iнфраструктури України та пiдтримки Програми розвитку ООН UNDP Ukraine / ПРООН в Українi у липнi-серпнi було проведене оцiнювання професiйного рiвня уповноважених з питань запобiгання i виявлення корупцiї в органiзацiях, що належать до сфери управлiння мiнiстерства.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, на основi експертного дослiдження розроблена Концепцiя навчання та розвитку уповноважених на 2024-2025 рр. Метою документу є зростання професiйного рiвня антикорупцiйних уповноважених у контекстi досягнення цiлей Державної антикорупцiйної програми на 2023-2025 рр. i мiнiмiзацiя корупцiйних ризикiв.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *