єВідновлення: погоджено виплати більше ніж 65 тисячам українців

Компенсації за пошкоджене
та знищене житло

Державна програма компенсацій за пошкоджене та знищене житло працює майже рік. За цей час більше 86 тисяч українці звернулися по допомогу на поточні та капітальні ремонти. Підтверджено виплати 52,4 тисячам заявників на загальну суму 5,6 млрд грн.

В Україні розробляють декілька варіантів вирішення “житлового питання”: що відомо

Ще майже 13 тисяч українців подали заяви на отримання житлових сертифікатів за повністю знищене житло загальною сумою на 10,1 млрд грн. І вже 2402 заявники успішно реалізували житлові сертифікати, придбавши нове житло замість знищеного. Частіше за все – купують в Київській області та місті Київ, також користується попитом нерухомість в Харківській, Миколаївській та Чернігівській областях. Сумарна вартість придбаного житла майже 5 млрд грн.

А найбільше заяв на отримання державної програми компенсацій – і за пошкоджене, і за зруйноване житло – надійшло з Харківської, Київської, Донецької та Миколаївської областей.

Послугу єВідновлення розроблено Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки проєкту USAID Ukraine – USAID Україна TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.


Цікаво про будівництво:
 Система збору дощової води та покрівля від Ruukki – комплексне рішення для будівництва


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *