Забезпечення молоді житлом: Кабмін продовжив програму пільгової іпотеки для молодих сімей

Доступна іпотека
для молоді

Кабінет міністрів вирішив продовжити державну програму забезпечення молоді житлом до 2026 року. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабміну.

“Ще одна сфера, яку ми підтримуємо і яка має важливе економічне та соціальне значення – це житлове будівництво. Сьогодні уряд продовжить до 2026 року державну програму забезпечення молоді житлом”, – сказав Шмигаль.

Захист прав інвестора на нерухомість: за новим законом зареєстровано перші новобудови

У будівництво житла у рамках програми буде інвестовано понад 1 млрд гривень. Програма передбачає співфінансування з боку місцевих бюджетів, і громади мають активно використовувати цю можливість.

“Ми очікуємо, що місцева влада набагато активніше долучиться, адже як ніхто має бути зацікавлена у тому, щоб молоді родини жили та працювали саме в їхній громаді”, – зазначив прем’єр.

Президент підписав закон про компенсацій тим, хто за власний кошт відновив пошкоджене внаслідок війни житло

Також уряд врегулює питання використання коштів для того, аби люди могли почати користуватися сертифікатами за знищене житло, які видають у межах програми “єВідновлення”.

“З Фонду ліквідації наслідків збройної агресії передбачено 2,5 млрд гривень на компенсаційні сертифікати. Тисячі українців зможуть придбати нове житло на заміну того, що повністю знищили російські терористи. Ми даємо справедливу компенсацію й одночасно стимулюємо будівельну галузь нашої економіки”, – додав Шмигаль.


Цікаво про будівництво і ремонти: 
Siba Tech – інноваційна водостічна система від Ruukki


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *