Micron отримає до $13,6 млрд у вигляді грантів та кредитів США

Компанія Micron пообіцяла інвестувати близько $125 млрд у будівництво чотирьох заводів у штаті Нью-Йорк та одного в Айдахо. Згідно з документами, поданими минулого тижня, компанія – найбільший американський виробник мікросхем пам’яті – окремо подала заявку на федеральне фінансування для підтримки проєкту у Вірджинії.

“Ми повертаємо передове виробництво чіпів до Америки через 40 років”, – заявив президент Джо Байден на заході в Сіракьюс, штат Нью-Йорк. «Це перетворює нашу напівпровідникову промисловість, стовп сучасної економіки, і створить нову екосистему в галузі досліджень, проєктування та виробництва передових чіпів тут, в Америці».

Байден подякував генеральному директору Micron Санджаю Мехротру за інвестиції в компанію, пожартувавши: «Ми намагалися вас трохи заманити парою сотень мільярдів доларів, але ви прийшли. Здається, це спрацювало».

Один завод, який уже будується у рідному місті Micron у Бойсі, отримає фінансування та буде готовий до виробництва у 2026 році. Ще два в районі Сіракьюс у штаті Нью-Йорк будуть побудовані та готові до виробництва у 2028 та 2029 роках. Micron також планує побудувати два заводи.

Чотири основні передові виробники, що будуються в США, – Micron, Intel, Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. та Samsung Electronics Co. — отримають загалом $27,6 млрд. у вигляді грантів.

Джерело: Bloomberg

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *