Детективи БЕБ у Львові вилучили електронні сигарети на понад ₴6 мільйонів

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області спільно з працівниками митниці вилучили одноразові електронні сигарети, картриджі та рідини в кількості 17 тис. упаковок. Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба БЕБ. “Встановлено, що громадянин України намагався ввезти з…








