На сході після аварійного відключення один із енергоблоків ТЕС повернули в мережу

На одній із теплоелектростанцій на сході енергетики 20 березня включили у роботу енергоблок. Як передає Укрінформ, про це повідомляє НЕК “Укренерго” у Фейсбуці. “У східному регіоні вчора аварійно відключалась теплоцентраль. Після проведення ремонтних робіт ТЕЦ підключено до мережі. Сьогодні в…








