У дев’яти областях України енергетики відновлюють пошкоджене росіянами обладнання

Енергетики працюють над відновленням електропостачання у дев’яти областях України, де сталися часткові відключення електроенергії і газопостачання внаслідок російських обстрілів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство енергетики України.

У Нікополі Дніпропетровської області внаслідок бойових дій у багаповерхівці пошкоджені димові вентиляційні канали, відключені від газопостачання 10 абонентів.

У Донецькій області внаслідок бойових дій без електропостачання залишаються понад 42 тисячі споживачів у 76 населених пунктах. Відновлене газопостачання 26 родинам.

Енергетики відновили електропостачання понад 200 споживачам у Запорізькій області. Внаслідок бойових дій без електроенергії залишаються понад 3,7 тис. точок обліку у 50 населених пунктах.

Вночі аварійно відключалася частина Миколаєва – знеструмились 10,7 тис. споживачів. Протягом години всі заживлені.

В Одеській області енергетики заживили 535 споживачів, які залишались без світла після ракетної атаки.

Через бойові дії у Сумській області без електропостачання залишаються 7,4 тис. точок обліку у 79 населених пунктах. Від постачання газу відключені 50 домогосподарств.

Через пошкодження підземного розподільного газопроводу у Чортківському районі Тернопільської області припинена подача газу 13 побутовим споживачам. У місті Зборів внаслідок пошкодження газопроводу припинене газопостачання для 42 житлових будинків.

Читайте також: Енергосистема країни збалансована, дефіцит електроенергії не передбачається – Міненерго

У Харківській області залишаються без світла 17,5 тис. точок обліку у 63 населених пунктах. Внаслідок бойових дій відключене газопостачання 630 споживачам, водночас відновлене постачання газу 326 домогосподарствам.

У Херсоні відключені близько трьох тисяч споживачів, у Херсонській області знеструмлені 45 населених пунктів – близько 25,8 тис. точок обліку.

У Чернігівській області внаслідок бойових дій без електропостачання 2,8 тис. точок обліку у 32 населених пунктах. У Чернігові через витік газу у квартирі багатоповерхового будинку припинене газопостачання 5 абонентам.

Як повідомляв Укрінформ, в українській енергосистемі ситуація контрольована, енергосистема збалансована. Дефіциту електроенергії не передбачається.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *