На Тернопільщині прокурори позиваються до забудовника через несплачений місту пайовий внесокКомпенсація місту за додаткове навантаження на міські мережі, яке створює новий будинок. Мова йде про 430 тисяч гривень.
Про це 7 травня повідомили на сайті Тернопільської обласної прокуратури.
"Прокурори Теребовлянської окружної прокуратури подали позов в інтересах держави в особі Збаразької міської ради до забудовника. Від замовника будівництва вимагають стягнути понад 430 тисяч гривень, які мали бути спрямовані на розвиток інфраструктури громади. Згідно з матеріалами позову, будівництво 12-квартирного будинку завершили у червні 2021 року, проте кошти пайової участі досі не сплачено", — зазначили в інформації обласної прокуратури.
Суд відкрив провадження у справі.
