Реконструкція Шулявського шляхопроводу подорожчала до 2,5 млрд грн

Реконструкція Шулявського
мосту знов подорожчала

Київська міська військова адміністрація перезатвердила проєкт реконструкції Шулявського шляхопроводу. Відповідне розпорядження №203 від 13 березня опубліковано на сайті КМДА.

Ремонт аварійної ділянки тунелю метро у Києві: укладено договір на 445 млн грн

Згідно з документом, вартість реконструкції шляхопроводу зросла майже до 2,45 млрд грн. На це звернув увагу київський активіст Сергій Пасюта.

На самому початку будівництва вартість становила 599 млн грн. Згідно з проєктом реконструкції від жовтня 2019 року, ремонт коштував 1,05 млрд грн. Вартість, розрахована за цінами кінця березня 2020-го, становила вже 1,99 млрд грн. 

Будівельники розкрили аварійний тунель між “Деміївською” і “Либідською” (ФОТО)

На початку лютого 2024 року Київська міська прокуратура подала позов до ТОВ “Північно-український будівельний альянс”, підрядника реконструкції Шулявського шляхопроводу, з вимогою повернути 1,1 млрд грн, отриманих за виконані роботи.

У 2018 році комунальне підприємство “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва” за результатами тендеру замовило в Альянсу будівництво Шулявського мосту за 598,50 млн грн. Потім ціна робіт зросла майже удвічі, і станом на початок 2024 року компанія вже отримала понад 1,1 млрд грн. 


Цікаво про будівництво:
 як освітлення може трансформувати ваш будинок та настрій: чи є ідеальне рішення?


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *