Укрзалізниця запустила антикорупційний офіс

Боротьба з корупцією
в Укрзалізниці

Основна мета його створення – побудова внутрішньої антикорупційної системи за прикладом кращих світових практик, а також над удосконаленням політик компанії у сфері доброчесності. Керівником офісу призначено Юлію Азаріну – уповноважену з антикорупційної діяльності АТ «Укрзалізниця».

Офіс на першому етапі буде працювати над приведенням внутрішніх процедур товариства у відповідність до вимог антикорупційного законодавства, розглядатиме повідомлення викривачів про порушення вимог антикорупційного законодавства та здійснюватиме повноваження у сфері їх захисту. Крім того, займатиметься антикорупційними перевірками та розслідуваннями, запобігатиме конфлікту інтересів і порушенню інших антикорупційних обмежень. Також серед завдань антикорупційного офісу є співпраця з основними стейкхолдерами, зокрема громадським сектором, який займається антикорупційною діяльністю.

УЗ спрощує нормативну базу з перевезення вантажів

Це вже не перші кроки, які Укрзалізниця робить для побудови антикорупційної інфраструктури всередині компанії. Вже близько 70% річних закупівель операційних матеріально-технічних ресурсів за основними позиціями проводяться за прямими договорами з виробниками. Завдяки цьому компанія вже змогла заощадити понад 3 мільярди гривень при річному прибутку у 10 мільярди гривень.

Також компанія вже ініціювала перевірку стану організації роботи з запобігання та виявлення корупції в товаристві Національним агентством з питань запобігання корупції. На разі вона триває. Укрзалізниця впровадила сучасну систему управління ресурсами (ERP), яка дозволяє вдосконалити процес закупівель і затвердила нову структуру корпоративної безпеки.


Цікаво про будівництво:
 Rauta пропонує нову послугу – виконання функцій служби замовника у будівництві


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *