Інвестори вважають Ethereum (ETH) найперспективнішим активом, BTC відстає

  • Згідно з результатами опитування CoinShares, 45% учасників вважають Ethereum (ETH) найперспективнішою криптовалютою.

  • 39% респондентів відповіли, що BTC має найбільший потенціал зростання

  • При цьому найчастіше керуючі фондами інвестують у біткоїн – близько 30%.

Аналітики CoinShares провели опитування серед керуючих фондами цифрових активів. Згідно з результатами, 45% учасників вважають Ethereum (ETH) найперспективнішою криптовалютою.

На цей раз лідирує не біткоін (BTC)

Перша з капіталізації криптовалюта посіла друге місце — лише 39% респондентів відповіли, що BTC має найбільший потенціал зростання. Ще 6% віддали перевагу альткоїну Solana (SOL), а 5% інвесторів не бачать перспектив у жодному з перерахованих активів.

1

При цьому фахівці зазначили, що такі настрої суперечать останньому звіту CoinShares про рух коштів. Так, за останній місяць чистий відтік інвестицій із фондів ETH склав понад $10 млн.

У що інвестують керуючі фондами

За даними опитування, найчастіше управляючі фондами інвестують у біткоїн — близько 30%. Далі йде ETH, який обирають трохи менше 25% респондентів.

1

15% учасників воліють диверсифікувати портфелі та вкладатися у різні активи. Значна частина також висловилася за Polkadot (DOT), Cardano (ADO) та Ripple (XRP).

Аналітики наголосили, що останнім часом XPR показує позитивну динаміку. Особливо на тлі новин про те, що Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) відмовилася від позову проти криптоплатформи.

Серед причин для вкладень у криптовалюту інвестори виділили активне зростання технології блокчейну та спекуляції. Багато хто також вважає, що цифрові активи несуть цінність.

 

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *