Атакована ворогом генерація не працює, з-під землі вивели понад тисячу гірників – ДТЕК

Об'єкти генерації, що були атаковані у ніч на 22 березня, не працюють через значні пошкодження. На Дніпропетровщині з-під землі було виведено понад тисячу гірників.

Про це в ефірі марафону "Єдині новини" сказав виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук, передає Укрінформ.

"Внаслідок атаки було пошкоджено багато об'єктів геннерації й об'єкти системи розподілу електроенергії. Що стосується об'єктів генерації, вони зараз не працюють, бо дуже суттєві пошкодження", – сказав Сахарук.

Він повідомив, що зараз енергетики проводять оцінку пошкоджень на електростанціях для подальшого відновлення.

Що ж до ситуації в регіонах, то на Одещині внаслідок атаки було знеструмлено близько 250 тис. споживачів. Енергетики почали заживлення за резервними лініями, і вже на середину дня 22 березня без світла залишаються 50 тис. споживачів.

На Дніпропетровщині знеструмлювалося близько 120 тис. споживачів.

"Знеструмлювалися шахти, виводили шахтарів. Більше тисячі з них перебували під землею під час атаки", – повідомив Сахарук.

Зараз Дніпропетровщина також заживлюється за резервними лініями.

Читайте також: Російська атака на Сумщину: енергетики вже повернули світло у 342 населені пункти

Як повідомлялося, НЕК «Укренерго» дало команду на включення побутових споживачів в усіх областях, крім Харківської, Одеської, Хмельницької та Дніпропетровської.

У ніч проти 22 березня росіяни здійснили масштабну атаку на енергетичні об'єкти. Пошкоджено ТЕС, ДніпроГЕС, об'єкти системи розподілу електроенергії. Україна залучає аварійну допомогу від Румунії, Словаччини, Польщі для підтримки стабільної роботи своєї енергосистеми.

Фото ілюстративне

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *