Державний енерготрейдер у квітні збільшив імпорт електрики у 1,5 раза

Акціонерне товариство «Енергетична компанія України» (ЕКУ) у квітні збільшило обсяг імпорту електроенергії з Європи у 1,5 раза.

Про це Укрінформу повідомили у пресслужбі компанії.

«Державний енерготрейдер АТ «Енергетична компанія України» (ЕКУ) за підсумками місяця збільшила обсяг імпорту в 1,5 раза. Компанія імпортувала електроенергію з Угорщини та Румунії. ЕКУ займає друге місце за обсягами імпорту електроенергії серед усіх постачальників», – повідомили у компанії.

За даними ЕКУ, загалом у квітні Україна імпортувала 225 тис. МВт-год. електроенергії, що є найбільшим показником з початку поточного року. Порівняно з березнем обсяг комерційного імпорту збільшився на третину.

Читайте також: Кудрицький: Складно прогнозувати, чи будуть відключення електрики влітку

Як повідомлялося, через масовані атаки росіян з 22 березня були знищені Бурштинська, Ладижинська, Трипільська, Зміївська теплоелектростанції. Масштабних руйнувань зазнала ДніпроГЕС. НЕК «Укренерго» фіксує дефіцит потужності в енергосистемі у вечірні години.

ЕКУ – національна енерготрейдингова компанія, 100% якої належить державі. Підприємство створено у 2022 році без залучення чи передачі державних активів або майна.

Фото: dpa

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *