У семи областях є знеструмлення через бойові дії й технологічні причини

В Україні через ворожі обстріли і технологічні причини є знеструмлення споживачів у семи областях.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство енергетики.

У Харківській області через нічні обстріли знеструмлені 1146 абонентів. Залишаються без напруги 32,7 тис. точок обліку.

Через російські обстріли минулої доби були знеструмлені 4,6 тис. абонентів у семи населених пунктах Донецької області. Енергетики заживили 3,6 тис. абонентів у двох населених пунктах. На ранок залишаються без напруги 107 населених пунктів, загалом – 47,7 тис. абонентів.

У Запорізькій області через технологічне порушення знеструмлювалися 2418 абонентів. На ранок усі заживлені. Внаслідок бойових дій залишається без напруги 3731 точка обліку у 51 населеному пункті.

У Львівській області в одному з населених пунктів Стрийського району під час проведення земляних робіт був пошкоджений газопровід. Без газопостачання залишилися 15 житлових будинків.

В Очаківському районі Миколаївської області через бойові дії знеструмлювалися два населені пункти, загалом 450 споживачів. Усі заживлені.

У Сумській області через технологічне порушення знеструмлені 510 абонентів у трьох населених пунктах. На ранок залишаються відключеними 4,3 тис. точок обліку у 72 населених пунктах, з них 3847 абонентів – через бойові дії.

У Херсоні залишаються знеструмленими 2,9 тис. точок обліку, в Херсонській області – 25,8 тис. абонентів у 45 населених пунктах.

У Чернігівській області внаслідок бойових дій залишаються знеструмленими 1,5 тис. абонентів у 27 населених пунктах.

Читайте також: Галущенко зустрівся з Брінк – говорили про наслідки російських атак на енергетику України

Як повідомляв Укрінформ, на запит України в неділю, 12 травня, здійснювалося аварійне постачання електроенергії з Польщі, Румунії та Словаччини.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *