Україна минулої доби залучала аварійну допомогу, відключення світла діють на Харківщині й у Кривому Розі

У Харківській області продовжують діяти мережеві обмеження для споживачів, у Кривому Розі Дніпропетровської області – для промисловості.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у повідомленні Міністерства енергетики про ситуацію в енергосистемі України станом на 5 травня.

"Через мережеві обмеження на лініях оператора системи передачі вчора застосовувалися графіки відключень у Харківській області та для промисловості – у Кривому Розі. Обмеження в цих регіонах діють і сьогодні. В інших регіонах минулої доби споживачі не обмежувалися", – ідеться у повідомленні.

Як зазначили в Міненерго, потреби споживачів покривалися власною генерацією, комерційним імпортом, а також аварійною допомогою.

У години вечірнього піку на запит України здійснювалося аварійне постачання електроенергії з енергосистем Румунії та Польщі. Сумарний обсяг екстреного постачання склав менше відсотка від добового споживання електроенергії.

"У південних регіонах для недопущення перевантаження обладнання однієї з високовольтних підстанцій оператор системи передачі з 10:00 до 15:30 обмежував виробництво електроенергії з ВДЕ", – зауважили у Міненерго.

Читайте також: Державний енерготрейдер у квітні збільшив імпорт електрики у 1,5 раза

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 872 МВт на год.

Як повідомляв Укрінформ, за словами міністра енергетики Германа Галущенка, останні масовані атаки РФ завдали енергетиці збитків на понад мільярд гривень.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *