Україна отримала від латвійського донора понад 325 тонн енергообладнання

України отримала гуманітарну допомогу від латвійського донора Latvenergo загальною вагою понад 325 тонн. Вантаж містить трансформатор потужністю 250 МВА та 60 тонн трансформаторної оливи до нього.

Про це повідомляє Міністерство енергетики України, передає Укрінформ.

«Внаслідок масованих російських атак постраждало високовольтне обладнання на наших енергетичних об’єктах. Для відновлення енергосистеми ми використовуємо всі можливості, зокрема і вживане обладнання. Надана латвійськими партнерами допомога є вкрай важливою, і ми дякуємо Латвії за цю підтримку», – зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Латвійська Державна пожежно-рятувальна служба допомогла доставити вантаж, а транспортні витрати покрито Європейським Союзом.

Як повідомлялося, Україна з березня 2022 року отримала з Латвії 25 гуманітарних вантажів енергетичного обладнання загальною вагою понад 512 тонн. Серед отриманого устаткування 70 трансформаторів різної потужності, спецтехніка та інше обладнання, потрібне для проведення ремонтів.

Читайте також: Допомога Україні від США та Британії має надихати інші країни – Каллас

Загалом в Україну надійшло 1110 вантажів енергетичного обладнання загальною вагою близько 15,3 тис. т від донорів із 36 країн світу.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *