Вивели майже 22 млн грн: ексголові правління банку та його спільнику повідомлено про підозру

Всупереч розкриттю низки шахрайських схем з грошима вкладників, стають відомими все нові факти зловживань керівників фінансових установ та їх «бізнес-партнерів». Так, сьогодні стало відомо про те, що колишньому голові правління одного з українських банків та директору підприємства-позичальника повідомлено про підозру у виведенні майже 22 млн грн, повідомили…









