130 родин ВПО отримають житло завдяки Нiмеччинi

130 родин ВПО отримають житло завдяки Нiмеччинi

Продовжується реалiзацiя проекту “Житловi примiщення для внутрiшньо перемiщених осiб”, завдяки якому внутрiшнi переселенцi, якi втратили свої домiвки через збройну агресiю росiї, мають змогу придбати житло на пiльгових умовах.

26 жовтня Державний фонд сприяння молодiжному житловому будiвництву за результатами вiдбору визначив ще 130 родин внутрiшньо перемiщених осiб, якi отримали змогу оформити iпотечний кредит за українсько-нiмецькою програмою “Житловi примiщення для ВПО”.
Фiнансування нових iпотечних кредитiв здiйснюватиметься за рахунок коштiв вiд повернення ранiше виданих за цiєю програмою кредитiв – тобто запрацював механiзм револьверного фонду.
Тож iще майже пiвтори сотнi сiмей, якi зазнали лиха внутрiшнього перемiщення, отримали можливiсть придбати житло на найбiльш доступних в Українi умовах: у кредит термiном до 30 рокiв за незмiнною ставкою у 3% на рiк i власним внеском вiд 6% вартостi житла.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, проект реалiзують Держмолодьжитло i Мiнреiнтеграцiї за фiнансової пiдтримки Уряду Нiмеччини, що надав грант через Банк розвитку KfW. Виконавцi проекту i учасники програми вдячнi Уряду Нiмеччини i Банку KfW за кошти, видiленi на забезпечення українських громадян постiйним житлом.
Переможцi 15-го вiдбору були визначенi методом випадкової вибiрки iз застосуванням програмного забезпечення, запропонованого мiжнародним iмплементацiйним консультантом (IPC GmbH) i погодженого KfW. Трансляцiя вiдбору велася в режимi реального часу на Ютуб-каналi фонду i є доступною для перегляду.
Контроль за перебiгом вiдбору здiйснювали члени правлiння Держмолодьжитла i представники Мiнреiнтеграцiї та iмплементацiйного консультанта.
Перелiк родин, якi зможуть придбати житло за проектом, опублiкований на сайтi Держмолодьжитла i його регiональних вiддiлень.
Регiональнi вiддiлення Фонду повiдомлять переможцiв про необхiднiсть надання пакету документiв для оформлення кредиту. На подання необхiдних документiв у громадян є 30 календарних днiв.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *