Майже всі фортифікаційні споруди, які будувалися у Харківській області, передані на баланс і в користування військовим. Передачу планують завершити "в найближчі місяці".
Про це очільник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов розповів під час зустрічі з журналістами.
"Там дуже тривалий бюрократичний процес. Однак цей процес, я думаю, ми завершимо в найближчі місяці. Адміністрації виконували виключно запити наших військових. Тобто де військові казали будувати — там і фактично виконувалися ці роботи", — сказав Синєгубов.
Очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов, 18 липня 2023 року. ОВА
За його словами, всі проєкти фортифікаційних споруд розроблялися Міноборони, але нині вони змінені і будуть змінюватися далі.
"Некоректно казати, як вони перенесли зиму, тому що всі вони передані військовим і перебувають на їхньому балансі, обслуговуванні, доопрацюванні. Проєкти так само розроблялися Міноборони, які були актуальні на той час. Звичайно, що зараз вони змінені кардинально, і будуть змінюватися й надалі", — зазначив начальник ОВА.
З приводу — чи будуються нові [фортифікації]. Ви всі можете це все бачити, коли по Київській трасі проїжджаєте — там бачите нові рубежі і все інше. Ми не зупиняємося разом з нашими військовими, і будується далі кругова оборона, і буде далі розбудовуватися — і міста Харкова, і інших населених пунктів. Незважаючи на військову обстановку по будь-яких фронтах, ми маємо готуватися й далі готувати наші великі населені пункти до важких сценаріїв.
