У Тростянцi вiдбудують зруйнований вокзал

У Тростянцi вiдбудують зруйнований вокзал

Мiстечко Тростянець Сумської областi майже мiсяць було в окупацiї. Пiсля боїв тут майже не залишилось уцiлiлих мiсць: бiльшiсть будiвель були понiвеченi снарядами чи пожежами. Особливо постраждав центр мiста i район залiзничного та автовокзалу. Окупанти зайняли мiсто в першi днi вторгнення, розмiстивши у примiщеннi залiзничного вокзалу командний пункт, звiдки вели обстрiли по Сумах та Охтирцi. А в пiдвалi облаштували кiмнату для тортур. Площу перед вокзалом розрили, бо там зберiгали свої боєприпаси. Будiвля вокзалу дуже пошкоджена внаслiдок обстрiлу важкою артилерiєю та фортифiкацiйних робiт росiйської армiї.

Вiдбудову вокзалу в Тростянцi проводять в межах експериментального проекту з вiдновлення населених пунктiв, що постраждали внаслiдок збройної агресiї росiї.
Проект розробило київське архiтектурне бюро.
Це буде сучасний, iнклюзивний простiр iнтегрованого вокзалу, який об’єднає поїзди, автобуси, зручний пiд’їзд для транспорту, автобусну стоянку та парковку для приватного транспорту.
Запропонований простiр є iнклюзивним – без жодної сходинки, центральний зал буде вiдремонтовано з урахуванням європейських стандартiв: передбачено велику кiлькiсть табло, унiфiкованих покажчикiв та зона самостiйного обслуговування куплi-продажу квиткiв. Пiд основною будiвлею вокзалу буде укриття цивiльного захисту.
Пiсля визначення переможця буде укладено договiр та розпочнуться будiвельнi роботи.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, вокзал “Тростянець-Смородине” вперше вiдкрили в 1878 р. Це була дерев’яна будiвля, яку реконструювали в 1982 р.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *