Українцям у жовтні нарахували понад ₴125 мільйонів кешбеку

У жовтні учасникам програми «Національний кешбек» нараховано понад 125 млн грн. Про це в Телеграмі повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає Укрінформ. «Користувачі продовжують активно купувати українське з програмою «Національний кешбек» —…








