КМВА розповіла, скільки споживачів залишилися без світла в Києві

Відключення електроенергії торкнулися близько 10% споживачів у Києві, триватимуть вони орієнтовно до 23:00. Як передає Укрінформ, про це Київська МВА повідомляє в Телеграмі. Зазначається, що після ракетних ударів ворога в енергосистемі України зберігається значний дефіцит. Причина – масштабні пошкодження електростанцій. «У…








