Кияни закликають Кличка зберегти стару броварню

КМДА має видати «захисний» документ

Мешканці столиці звертаються до міської влади з вимогою зберегти стару броварню родини Псьол, яка є найдавнішою  спорудою, де виробляли пиво в Києві, а також найстарішою частиною комплексу Пивзаводу Михайла Ріхерта.

Відповідну петицію з цього приводу зареєстровано на офіційному сайті Київради.

Як пояснюють автори зверення, проєкт нещодавно презентований забудовником A-development та представником бюро ініціативної архітектури GA передбачає знесення  частини історичної забудови Пивзаводу Ріхерта. Зокрема,  й броварні Псьол. А це загрожує  втратити  ще одну сторінку  історії Києва.

Тож, наголосили підписанти документа, просимо фахівців  Департаменту культурної спадщини КМДА захистити броварню Псьол, розробивши історичну довідку для включення її до Переліку пам’яток  Києва.

Нагадаємо, кияни закликають місцеву владу впорядкувати процедуру і зробити відкритим та публічним процес погодження проєктів будівництва в історичному центрі міста.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *